10 Region Benefits

Знаходиться в центрі України на перетині важливих міжнародних транспортних шляхів.
image1
Має розвинену інфраструктуру автомобільних, залізничних, водних та повітряних перевезень.
image2
Забезпечена кваліфікованими людськими ресурсами з високим рівнем загальної та спеціальної професійно-технічної освіти що сприятиме швидкому зростанню вашого бізнесу.
image3
Велика кількість талановитої молоді та добра підготовка у вищих навчальних закладах з інженерно-технічних та комп’ютерних наук, медицини, економіки, фінансів та юриспруденції створюють середовище здатне забезпечити розвиток як базових так і сучасних секторів економіки.
image4
В області представлені сучасне машинобудування та потужна добувна галузь з унікальними для України виробництвами.
image5
Розвинутий аграрний комплекс, з його високим рівнем виробництва зернових, технічних культур та тваринницької продукції пропонують широкі можливості джерел постачання та кооперації.
image6
Великий вибір офісних й виробничих приміщень та земельних ділянок для інвестування та успішного ведення бізнесу.
image7
В області вже функціонує два зареєстровані Індустріальні парки: "Центральний" в м.Кременчук та "Ланнівський" в межах Ланнівської ОТГ. Омельницька ОТГ працює над створенням такого парку на своїй території площею 30 га. Діяльність таких парків в першу чергу стимулює розвиток інноваційного виробництва, залучення інвестицій та створення нових робочих місць.
image8
Мережа центрів надання адміністративних послуг із сучасним обладнанням та сприяння розвитку бізнесу місцевими органами влади дозволяють оперативно вирішувати реєстраційні та юридичні питання населенню та підприємцям за принципом "єдиного вікна".
image9
Розвинена мережа установ охорони здоров"я, культури, спорту й дозвілля в поєднанні з давньою історією і традиціями, мальовничими краєвидами та сучасною інфраструктурою дозволяють почуватися кожній людині впевнено і гармонійно.
image10