Investors

image1

DUPONT PIONEER

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгосп- виробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. На Полтавщині компанія представлена ТОВ «Стасі Насіння». Офіційне відкриття виробни- чого комплексу відбулось в червні 2013 року. 40 мільйонів доларів США - одна з багатьох інвестицій компанії, спрямованих на підтримку розвитку місцевого товарного виробниц- тва насіння кукурудзи та соняшнику Піонер® і сприяння збільшенню продуктивності та ефективності вирощування цих культур українськими аграріями. Виробництво у с. Стасі Полтавської області має на меті забезпечити зростаючий попит сільгоспвиробників України на гібриди кукурудзи та соняшнику торгової марки Піонер®.
image2
image3
image4
image5

FERREXPO

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Займається вироб- ництвом та експортом високоякісних залізорудних окатишів, що використовуються у виробництві сталі. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн колишнього Радянського союзу. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій належить 97,34% акцій Полтавського ГЗК, і 100% акцій Єристівського ГЗК..

JAPAN TOBACCO INTERNATIONAL

JTI Україна входить до групи компаній Japan Tobacco International (JTI), яка є одним з провідних виробників тютюнових виробів у світі. На ринку України компанія працює з 1993 року (з 1999 року – як JTI)JTI Україна виробляє такі торгові марки, як: Winston, Camel, Sobranie, Glamour, LD, More.
Фабрика JTI у Кременчуці експортує продукцію у Вірменію, Азербайджан, Грузію, Молдо- ву, Узбекистан, Туркменістан, Камерун, Гвінею, Саудівську Аравію, ОАЕ, Південну Корею, Анголу, Росію, Білорусь, Малайзію, Польщу, Туреччину.
Компанія входить до п’ятірки найбільших платників податків України станом на 2015 рік. Чисельність персоналу в Україні складає близько 1100 осіб.
У 2016 році за результатами дослідження міжнародного інституту TOP Employers, компа- нія отримала звання одного з двох найкращих роботодавців України та одного з восьми найкращих роботодавців світу. Також вона увійшла до ТОП-5 найкращих роботодавців України за результатами дослідження EY «Найкращий роботодавець - 2015» серед кандидатів з досвідом роботи.
Сьогодні JTI Україна є однією з найбільших міжнародних FMCG компаній на вітчизняному ринку з сучасною фабрикою у м. Кременчук (Полтавська обл.), головним офісом у Києві та регіональними офісами у найбільших містах України.
image6
image7
image8
image9

IDS BORJOMI UKRAINE

Компанія IDS Borjomi Ukraine стала провідним експертом з якості природних мінеральних вод. Компанія демонструє стабільний розвиток, постійне впровадження інновацій та прагнення не лише вдосконалюватися самим, але й розвивати ринок, підвищувати культуру споживання якісної природної мінеральної води.
В 1996 році було створено Закрите акціонерне товариство «Індустріальні та дистрибуційні системи» (ЗАТ «ІДС», далі - IDS Borjomi Ukraine), як компанія-дистрибутор товарів широкого вжитку. В тому ж 1996 році було закладено основу стратегічного IDS Borjomi Ukraine та Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ). Об"єднання відомого виробника та потужної дистрибуційної мережі (8 власних філій та близько 60 основних дистрибуторів) забезпечили новоствореному об"єднанню провідну позицію на ринку мінеральних вод України.
У квітні 2003 року українська компанія IDS Borjomi Ukraine, яка на той момент включала в себе провідного виробника - Миргородський завод мінеральних вод та потужну дистри- буційну мережу питних вод та інших напоїв, стає частиною групи компаній IDS Borjomi International.
Мінеральна вода «Миргородська» розливається на найбільшому та інноваційному підприємстві галузі – «Миргородському заводі мінеральних вод», чиї високі технологічні стандарти підтверджені міжнародними сертифікатами.
ТМ «Миргородська» – це природна мінеральна вода. Вона додає життєвих сил, відкри- ваючи «друге дихання». Це відбувається завдяки набору мінералів Миргородського родовища..

ПАТ "ПОЛТАВАКОНДИТЕР"

ПАТ «Полтавакондитер» створена внаслідок приватизації Полтавської кондитерської фабрики у 1990-роки. У 2000 році було залучено іноземного інвестора – інвестиційний фонд «SigmaBleyzer», завдяки чому було збільшено виробничі потужності. «Полтавакондитер» входить в перелік провідних підприємств Полтави. На сьогоднішній день ПАТ зуміло стати одним із признаних лідерів по виробництву кондитерських виробів України, виробнича потужність якого складає більше 200 тон продукції на добу. Створення нових виробів здійснюється на основі найсучасніших технологій та професій- ного досвіду спеціалістів компанії. Постійні інновації є основними конкурентними перева- гами ТМ „Домінік”. Для виробництва кондитерських виробів на підприємстві здійснюєть- ся ретельний відбір сировини з екологічно чистих регіонів та постійний контроль якості виробів, що виготовляються. В останній час особлива увага приділяється розробці та випуску продуктів для здорового способу життя. Для цього використовується тільки натуральна сировина і такі добавки, як мед, горіхи, родзинки, чорнослив, курага, а також поживні та корисні речовини.
image10

JKX Oil&Gas

JKX Oil&Gas володіє в Україні «Полтавською газонафтовою компанією», котра володіє чотирма ліцензіями на розробку нафтогазових родовищ Ново-Миколаївського комплек- су в Полтавській області загальною площею 271 кв. км, а також трьома дозволами на розвідку Заплавського, Єлизаветівського і Червоноярського-Східного родовищ загаль- ною площею 171,2 кв. км. JKX також працює в Росії, Угорщині, Болгарії та Словаччині. Найбільшими акціонерами компанії є Eclairs Group (володіє 27,5% JKX), Glengary Overseas Ltd. (володіє 11,45%) і Proxima Capital Group (PCG) – 12,5%.