Grant Projects

Полтавська область активно залучає фінансові та грантові ресурси для розвитку та зберігає позиції інвестиційно привабливого регіону. про це свідчать як рейтингові показники, так і статдані.

У 2017 році в області діяли 27 проектів міжнародної технічної допомоги (для порівняння, у 2016 році - 17 проектів, в 2015 - 14 проектів, а в 2014 році – 9 проектів.

Основними напрямками освоєння коштів міжнародної технічної допомоги є: розвиток урядування та громадського суспільства (11 проектів),впровадження енергоефективних заходів (11 проектів),охорона здоров’я (6 проектів). 
Проектами міжнародної технічної допомоги у 2017 році надано грантову фінансову підтримку для реалізації проектів розвитку на території області на загальну суму понад 19 млн. грн. Ця сума не включає консультативну та технічну допомоги таку, як розробка програмних та стратегічних документів, сприяння впровадженню реформ, навчання. 


Крім реалізацій грантових проектів в Полтавській області ведеться робота щодо залучення коштів міжнародних фінансових організацій. 
Станом на кінець 2017 року в області реалізуються 6 проектів, що фінансуються міжнародними фінансовими організаціями. Більшість із них направлені на впровадження енергоефективних заходів.
У 2017 році за підтримки проекту Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg створено та запущено Інвестиційний портал Полтавщини (http://plobl-invest.gov.ua/).
Наприкінці 2017 року підписані документи, які передбачають розвиток подальшого співробітництва: Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво із Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) в рамках IV фази (2017-2020 рр.); Угода про реалізацію проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується GIZ (2017-2020 рр.); Меморандум про взаєморозуміння з Програмою розвитку ООН (2017-2022 рр.).

Заплановано реалізація нових проектів, зокрема:
---проект «Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO.)», що буде фінансуватися Європейським Союзом ( в рамках ініціативи "Угода мерів")
---проекти із залученням коштів The European Investment Bank/Європейського інвестиційного банку (в рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України (ПРМІУ, UMIP): «Будівництво комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука», «Улаштування полігону твердих побутових відходів на Деївській горі: організація екологічного та економічно доцільного поводження з відходами» (м.Кременчук);
--- проект за підтримки за підтримки USAID та фінансування ЄБРР «Підтримка реалізації енергоефективних заходів у бюджетних будівлях м. Кременчук»;
---проекти з фінансуванням НЕФКО;
---проекти Уряду Японії в рамках Інвестиційної програми «Кусаноне»та інші.

МТД (pdf)