Actual Offers

Вашій увазі представляємо останні та найбільш актуальні інвестиційні пропозиції в агропромисловому комплексі, розвитку інфраструктури та сфері енергоефективності.

image1

Впровадження альтернативних джерел енергії для муніципальних будівель сфери освіти (м. Кременчук).
Головною метою проекту є зменшення енергоспоживання 4 об’єктів бюджетної сфери (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади) м. Кременчук шляхом переводу їх на альтернативні джерела енергії. Заходами проекту передбачається розробка проектно-кошторисної документації; монтаж теплових мереж; монтаж котельного обладнання та системи автоматичної подачі палива на фундаменти. Котельню на альтернативному виді палива планується розмістити на земельній ділянці 120 м2 (знаходиться в постійному користуванні Кременчуцької ЗОШ №28).
Термін реалізації проекту – 6-7 міс.
Період окупності проекту - до 3-х років.

image2

Будівництво заводу фітопрепаратів та мережі клінік інтегративної медицини «СмартМед» (м.Лубни).
Проектом передбачено протягом 2-х років будівництво заводу фітопрепаратів і мережі клінік інтегративної медицини «СмартМед» на наявній земельній ділянці (4,677 га, знаходиться у власності Лубенської міської ради). Протягом наступних 3-х років реалізації проекту передбачається здійснення нарощування виробничих потужностей заводу та лікувально-діагностичних потужностей клінік, вихід на самоокупність і прибутковість проекту.

image3

Розробка кар"єру з видобутку та подальшої реалізації піску (с. Білогорівка, Лохвицький район).
Метою інвестиційного проекту є видобування різнозернистого кварцового піску в кар"єрі п лощею 98 га з його подальшою реалізацією на території України. На ділянці наявні точки підведення до комунікацій. Для реалізації проекту в районі наявні достатні трудові ресурси, в тому числі водії відповідних категорій.
Період окупності проекту – до 1 року.

image4

Будівництво регіонального логістичного комплексу (с. Велика Круча, Пирятинський район).
Проектом передбачено задоволення потреб торгової мережі навколишніх районних та обласних центрів, місцевих промислових товаровиробники у послугах зі зберігання, перевантаження, роздрібної та оптової доставки товарів широкого асортименту. Для будівництва центру доступна земельна ділянка площею 31,6 га, яка знаходиться на відстані 6 км. від районного центру – м. Пирятин. На ділянці, яка знаходиться поруч з автошляхом М06 Київ-Харків-Довжанський, доступні точки підключення до комунікацій.
Термін окупності проекту – 5-6 років.

image5

Будівництво заводу з комплексної глибокої переробки сільськогосподарської продукції (с. Нові Мартиновичі, Пирятинський район).
Проектом передбачено будівництво заводу з виготовлення соняшникової, соєвої, кукурудзяної олії; комбікормів, круп, муки та супутніх продуктів. Для будівництва заводу відведено земельну ділянку площею в 16,8 га.
Термін окупності проекту – 5-6 років.

image6

Міні-завод з холодної переробки автомобільних шин та пластмас (с.Ковалівка, Полтавський район).
Проектом передбачено будівництво заводу з переробки автомобільних шин на гумову крихту (із розрахунку 1 тонна шин = 700 кг гуми) та супутню продукцію (виготовлення тротуарної плитки, виконання робіт з монтажу покриття). Актуальність проекту обумовлена широким спектром використання гумової крихти та низьким рівнем конкурентності серед подібних підприємств. Він передбачає використання технології холодної переробки, що дає змогу не забруднювати навколишнє середовище хімічними речовинами.
Термін окупності даного проекту складає до 2-х років.
Для будівництво виробничого об’єкту наявна земельна ділянка (brownfield) комунальної власності площею в 1 га зі складськими приміщеннями площею 200 м2.